Wpis

poniedziałek, 05 marca 2012

Współczynnik IQ

Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, który to się uczy, to powinieneś czym prędzej zbadać swój współczynnik IQ. Może się okazać, ze jesteś ponadprzeciętnym człowiekiem i trzeba zmienić twój tok nauczania. Jest to bardzo popularne wśród osób o bardzo wysokich wynikach, jakie dał u nich test iq przeprowadzony w laboratoryjnych warunkach. Tylko taki może gwarantować stuprocentową pewność.

Psycholog będzie obserwował i dokonywał stosownych zapisków. Następnie stanie się on prawdziwym sędzią, który w sposób kontrolowany doda wszelkie te zapiski, a właściwie ich wyniki do końcowych wyliczeń co do poziomu IQ. Jest to bardzo pożądana wśród dzieci cecha, aby byli oni wysoko inteligentni. Dlatego też kontrolowany test iq który da wyniki będzie doskonałą podkładką i załącznikiem do podania o pracę.

Trzeba tylko uzyskać zaświadczenie na piśmie, które to zagwarantuje nam i pracodawcy pewność co do tego, że wyniki podane na zaświadczeniu nie zostały sfałszowane. Niestety takie praktyki też się zdarzają w świecie.

Test na inteligencję - uczy dzieci

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
iqinteligencja
Czas publikacji:
poniedziałek, 05 marca 2012 13:27

Polecane wpisy